Українці відреагували на подарунок Зеленському від президентки Естонії

 

Соціальні мережі бурхливо відреагували на те, що під час офіційного візиту президента України Володимира Зеленського, президентка Естонії Керсті Кальюлайд подарувала йому ровер.

У більшості коментарів українці порівнюють кадр з фільму «Слуга народу», де актор їздив на велосипеді та передвиборчу обіцянку Зеленського ліквідувати кортежі, якої він не дотримався. Його також порівнюють з п’ятим президентом України Петром Порошенком на користь останнього.

«Поки “традиційний” президент Порошенко працює у Канаді на безпекових форумах та в університетських аудиторіях, “інноваційний” президент Зеленський відхопив собі нового вєліка. На естонських номерах :). Естонці відомі добрим ставленням до України та своїм непересічним почуттям гумору. Але цього разу наш президент-гуморист міг і не зрозуміти гумору… Ну, типу натяк – котися звідси :). UDT. Путін береться переобладнати велік Зеленського з м’язової сили на газ. Труби у ньому вже є… Назва нового бренду “Зєлік-стрім”,  написав політичний аналітик з Інституту Євроатлантичного співробітництва Володимир Горбач.

Його колега з Інституту держави та права Андрій Смолій вважає, що Зеленський ганьбить Україну перед усім світом.

«Весь світ дико потішається з України. Ми стали посміховиськом серед США, Європи та навіть найближчих сусідів. Президент Естонії подарувала Зеленському велосипед. Символ брехні та «нової епохи». Адже чинний президент жодного разу не їздив на ньому, крім кадрів олігархічного серіалу. Світ бачить. На відміну від мільйонів виборців. Світ спостерігає. Світ розуміє. Світ бачить десятки машин супроводу та сотні охоронців, витрати на перших держав, що ростуть як на дріжджах, оточених громадян, яким не дають пройти до громадських місць. Україна з суб‘єкту геополітики стала об‘єктом сміху, тролінгу. Нам диктують, а не ми. Нам вказують, а не ми вирішуємо долю своєї країни. Велосипед – символ нової епохи та дикого популізму. Символ того як не треба», – написав Смолій.

Соцмережі миттєво відреагували на подію, і у фейсбуці веж з’явилось безліч дотепних коментарів.

«Зовсім скоро міжнародна допомога ЄС Україні виглядатиме так: Президенту — велосипед Прем’єру — самокат Яременку — надувну жінку Киві — змазку Всім іншим глибоку стурбованість», – написала ведуча програми «Політичний МаринаД» на Еspreso.tv Марина Данилюк-Ярмолаєва.

«))))))) дитинко, візьми свої фантіки і йди не заважай дорослим. Господи, хоч би з «Нормандії» піанінко не привіз», – прокоментувала подію політична експертка, засновниця агентства Troubleshooter Solutions Тетяна Лупова.

Також користувачі соцмереж створили декілька фотожаб з цього приводу.

Раніше «Столичний регіон» повідомляв, що відома волонтерка розчарувалась у Зеленському.

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також