Українці в червні 2020 р. найбільше були стурбовані нестачею грошей

 

Українці в червні 2020 року найбільше були стурбовані нестачею грошей, зокрема, в цьому зізналися 42% опитаних у межах щомісячного опитування Омнібус Info Sapiens.

Респондентам було запропоновано вибрати до трьох найбільш важливих проблем держави зі списку. У червні найчастіше українці відзначали брак грошей, “щоб жити нормально і не влазити в борги” – 41,8%, раніше, в березні, ця проблема турбувала значно менше людей – 31 %. Перелік проблем було представлено в щомісячному Омнібусі з 2014 року, і вперше за весь період спостережень проблема нестачі грошей вийшла на перше місце, хоча і з несуттєвим розривом з військовим протистоянням на Сході, – повідомила дослідницька агенція.

Info Sapiens уточнює, що раніше найбільшим було занепокоєння щодо військового протистояння та/або корупції.

У порівнянні з березнем також істотно зросла стурбованість військовим протистоянням на Сході України (з 34,9 до 39,7%), безробіттям (з 20,8 до 28,7%) і байдужістю влади до проблем простих громадян (з 23,6 до 27,4%), – зазначено в релізі.

Однак стурбованість корупцією знизилася – з 36,9 до 32,9%, інфляцією – з 35,7 до 32,5%, кризою держуправління – з 31,8 до 23,2%, свідчать матеріали дослідження.

Примітно, що, незважаючи на спалах епідемії СOVID-19, стурбованість низьким рівнем медичного обслуговування залишилася на рівні березня (28,4%), можливо тому, що зараз навантаження на медичну систему не є критичним у більшості міст. Також знизилася стурбованість злочинністю та незадовільною роботою правоохоронних органів (з 13,6 до 10,1%), а, отже, карантин не призвів до зростання побутової злочинності, принаймні, в суб’єктивному сприйнятті українців, – наголосили в агенції.

Омнібус – це щомісячне національно-репрезентативне опитування, що проводиться на замовлення кількох клієнтів методом особистих інтерв’ю. Обсяг вибірки Омнібуса становить 1000 інтерв’ю.

Раніше “Столичний регіон” писав про ціни на житло в новобудовах Києва у червні.

Хочеш дізнаватися новини Києва першим? Підписуйся на телеграм-канал t.me/stolychnyiregion

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також