Українці розчарувались у Зеленському та його команді

 

Громадяни України починають розчаровуватись у представниках влади, яка була обрана на президентських та парламентських виборах 2019 року.

Про це свідчать результати соціологічного дослідження, які провів фонд «Демократичні ініціативи» імені Ілька Кучеріва спільно з Київським міжнародним інститутом соціології. Дані дослідження, яке проводилось з 4 по 19 листопада 2019 року порівняли з аналогічними показниками соціологічних опитувань у червні та серпні 2019 року. З’ясувалось, що лише за два місяці кількість тих, хто вважає, що Україна рухається у правильному напрямі, зменшилась з 50% до 36%. Відповідно, побільшало  тих, хто вважає напрям руху неправильним – якщо у серпні їх було лише 23%, то у листопаді – вже 39%.

Крім того, українці негативно поставились до законодавчих ініціатив новообраної влади. Зокрема, рішення скасувати мораторій на продаж землі не підтримуютть 58% населення, негативно ставляться до приватизації великих державних підприємств 55%, проти легалізації грального бізнесу 49%. Загалом, законодавчу діяльність Верховної Ради засуджує 47% виборців.

Раніше «Столичний регіон» повідомляв, що українці вважають дії поліціянтів заполітизованими.

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також