У Порошенка розповіли, хто запустив плівки “розмови” з Путіним

 

Плівки “розмови” Порошенка з Путіним – це підробка. Про це заявив нардеп від фракції “Європейська солідарність” Олексій Гончаренко в ефірі каналу “Україна 24”.

Ми говоримо про те, що це фальсифікація. І зверніть увагу, коли вийшов перший запис ще з Байденом, то сам Байден говорив про глибокий монтаж і фальсифікацію тих записів. Сьогодні нові з’являються. Я розумію, що будуть ще і ще. Ми говоримо про те, що це є фальсифікацією, – заявив він.

Депутат розповів, звідки взявся запис, і хто був ініціатором його поширення.

Дуже важливим є, хто – джерело інформації. Про журналістів-розслідувачів це дуже смішно – але джерелом є Андрій Деркач, який дійсно випускник школи КДБ, син Леоніда Деркача, ще одного випускника КДБ, який очолював СБУ свого часу. Очевидно, що всі ці записи, особливо, що все починалося з історії про Байдена, де Україну намагалися вмішати у внутрішній американський політичний порядок і фактично вбити клин між Україною та США, очевидно, що бенефіціарами цього є в першу чергу російські спецслужби, хоча, я думаю, є слід і українських діячів теж, – підкреслив він.

Раніше “Столичний регіон” писав про те, що ексголова Київської ОДА Присяжнюк очолив “Наш край”.

Хочеш дізнаватися новини Києва першим? Підписуйся на телеграм-канал t.me/stolychnyiregion

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також