Професіонали, які змінять Дніпропетровщину

 

17 вересня презентували обласну команду «Пропозиція». У заході взяли участь очільники місцевого самоврядування, які вирішили приєднатися до команди, співзасновником якої є і очільник Дніпра Бориса Філатова.

На зустрічі були присутні лідери місцевого самоврядування. Очолив обласну команду «Пропозиції» Валентин Резниченко, екс-губернатор Дніпропетровщини, який відомий своїми реальними справами та повагою суспільства.

Не гасла, а справи

 «Зараз я перебуваю у всеукраїнському турі команди «Пропозиція», в місті Дрогобичі, – повідомив по відеозв’язку мер Дніпра, лідер «Пропозиції », Борис Філатов. – Програма нашої команди, наші ідеї знаходять живий відгук у людей. Особливо її головні пункти: захист реформи місцевого самоврядування, децентралізація. У нас дуже сильна команда по всій країні, але особливо – на Дніпропетровщині. Я дуже радий вітати приєдналася до нас екс-мера Кривого Рогу Юрія Любоненко. Скільки б на нас не тиснули, ні дискредитували, судити нас будуть у справах. А загальних справ у нас ще дуже багато. Ми напевно покажемо відмінний результат і доб’ємося нашої перемоги. Причому не тільки в Дніпропетровській області, а й у всій країні! » – сказав він.

Участь у з’їзді взяли кандидати до органів місцевого самоврядування з різних міст і ОТГ Дніпропетровщини, а також колишній очільник Дніпропетровської ОДА Валентин Резниченко, який очолив команду «Пропозиція» в області. Він зізнався, що є непублічною людиною, і звик довіряти справах, а не порожнім обіцянкам. На його думку, найкраще в підтримку команди «Пропозиції» свідчить те, що вже було зроблено її членами.

 «Ми вже всі втомилися від гасел і заяв. І вважаю, що краще за все за нас і за команду говорять справи, які ми робимо. Ми з жителями області давно одна команда. У нас є спільна історія успіху. Це понад дві тисячі реалізованих проектів в Дніпропетровській області. Наприклад, в реконструйовані нами школи зараз возять громадян на екскурсії. Нам довіряють батьки, діти. І сподіваюся, ви теж довірите свою роботу нашій команді. Ми почали міняти якість життя в області. І тому ми йдемо до обласної ради. Ми хочемо продовжити розпочате. Ми хочемо ще раз разом з вами повторити цю історію успіху. Приєднуйтесь до нас! », – сказав він

Легенда в команді

До команди «Пропозиції» долучилась людина-легенда з Кривого Рогу Юрій Любоненко, який є керівником з величезним досвідом.

“Я пам’ятаю часи заснування Асоціації міст і сьогодні вони тривають в тезах” Пропозиції “. Самоврядування – це основа України! Ця команда нова, і вони зможуть навчити молодь організувати всі процеси. А моя команда в Кривому Розі – це досвідчена молодь. В містах повинні залишатися кошти, потреби міст потрібно враховувати. Розподіл бюджетних коштів має бути справедливим! “, – сказав він.

Дніпропетровщині потрібна децентралізація 

Очільниця Марганця Олена Жадько зазначила, що вона не мала сумніву, що саме ця команда приведе місто і область до процвітання і продовження децентралізації.

Мер Вільногірська Володимир Василенко сказав, що команда “Пропозиція” – це не порожні гасла та обіцянки, а рух вперед і розвиток Дніпропетровщини.

Волонтер і організатор масштабних кретівності заходів Ольга Горб зачитала вірш, яке написав учасник АТО Максим Музика:

“А воля

Недарма два має значення

І НЕ існують нарізно смороду

Щоб волю мати

Волю треба проявляти”.

“Я дуже рада, що ми об’єдналися, і єдиною командою йдемо до перемоги! Вже багато проектів зроблено, але ще більше лежать на столах і чекають свого часу! Разом до перемоги!” – підкреслила вона.

Виконавча директор Дніпропетровського регіонального відділення “Асоціація міст України” Олена Молошна підкреслила, що сила – в єдності!

“Асоціація міст України майже ровесниця незалежної України. Вона була створена в 1992 році з ініціативи міських голів 35 українських міст. За ці роки Асоціація виросла в авторитетну в Україні недержавну організацію, що представляє позицію і захищає права місцевого самоврядування, веде від імені громад діалог з органами державної влади на всіх рівнях. Асоціація практично лобіює інтереси місцевого самоврядування. Сама назва «Пропозиція» і заклик до об’єднання всіх, хто душею і серцем вболіває за свої рідні міста і села, своїх земляків і за державу в цілому. Не випадково в команду «Пропозиція» увійшло чимало представників органів місцевого самоврядування, міських, селищних і сільських голів, керівників ОТГ. Адже кому, як не цим людям знати, наскільки вищі ешелони влади далекі від свого народу. мало професіоналів, мало конструктивізму, і, до того ж, зовсім відсутній діалог з народом. І сьогодні в нашій команді люди, кіт орие будували успішний місто і область – Борис Філатов, Валентин Резниченко, а також всі ті, кому не байдужа доля рідних міст і громад! Тому спираючись на основне гасло команди «Влада громадам», ми говоримо «Впевненість – людям» “, – сказала вона.

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також