Топ 5 цікавих подарунків для ваших співробітників

 

Є свята, які прийнято зустрічати в колі сім’ї та друзів, але є й ті, які ви відзначаєте ще і з колегами по роботі. А так як на будь-яку святкову подію прийнято дарувати презенти, то вам варто заздалегідь подумати про те, що саме ви подаруєте своїм співробітникам. Ми склали топ 5 подарунків, які точно оцінять всі ваші колеги і які точно здадуться їм цікавими.

Ланч бокс з підігрівом

Якщо ви хочете вибрати практичний презент, який точно стане в нагоді вашому колезі, то радимо вам звернути свою увагу на ланч бокси. Зокрема мова йде про девайси з підігрівом, які стали популярними останнім часом. Зручність таких боксів в тому, що в них можна розігрівати їжу за допомогою usb, а це значить, що навіть мікрохвильовка вашим співробітникам не знадобиться. Такий презент можна брати з собою на роботу, на дачу або в поїздки, а значить, вашим подарунком точно скористаються.

Сертифікати

Якщо ви шукаєте подарунок, який підійде кожному вашому співробітнику, то подарункові карти – це саме те, що вам потрібно. Адже по суті, ваші колеги оберуть собі презенти самі, причому зробити вони це зможуть в будь-який зручний для себе день, адже термін дії такої карти досить тривалий. Придбати сертифікати ви можете на https://giftmall.com.ua/on/korporativnyye-podarki, при цьому, ви вибираєте тільки кількість і номінали цих карт, а їх власники вже будуть вирішувати, де і на що їх обміняти.

Пляшка для води або термос

Ви можете вибрати один з цих варіантів і можете бути впевнені, обидва таких презента порадують ваших колег по роботі. Пляшку для води ви можете підбирати з іменами або оригінальними написами, персонально для кожного співробітника. Ну а термокружка, якщо ви оберете саме такий варіант, може змінювати принт в залежності від температури напою, що теж оцінять ваші колеги.

Чайний або кавовий набір

Це відмінне рішення для подарунка, адже рідко зустрінеш людину, яка б не любила пити чай або каву. Вибирати той чи інший напій варто, звичайно ж, грунтуючись саме на смаки того, кому ви плануєте його вручати. Ну а складатися такий набір може не тільки безпосередньо з сортів чаю або кави, але і зі спеціальних чашок, спецій і топінгів, щоб розпивання цих напоїв перетворилося на справжню церемонію.

Подушка під шию

Такий презент оцінить кожен офісний працівник, особливо, якщо доводиться багато часу проводити за столом в не зручному положенні. Крім того, таку подушку можна використовувати в машині по дорозі на роботу, та й під час подорожей вона точно не буде зайвою. Ну а який принт вибрати, щось яскраве і веселе або більш стримане, вирішувати вже вам.

Робити подарунки співробітникам ви можете не тільки на ювілей компанії або на Новий рік, а й на інші свята. І кожен із запропонованих нами варіантів презентів ідеально впишеться на будь-яку святкову подію!

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також