Купівля товарів в «АТБ»: зручно, вигідно та безпечно

За  найскромнішими підрахунками, сьогодні майже чотири мільйони громадян України, включаючи й жителів нашого Києва, є постійними клієнтами торговельної мережі «АТБ». Цей показник постійно зростає, адже тільки в нашому столичному регіоні відкрито більше трьох сотень комфортних сучасних магазинів «АТБ», а всього на даний момент 1148 супермаркетів  цієї торговельної мережі працюють у 24 областях країни. 

Жителі 296 українських міст віддають перевагу «АТБ» завдяки декільком важливим чинникам. Ця якість товарів, комфортні торгові зали, безпека продукції, різноманітний асортимент та економія.

На прилавках кожного з магазинів торговельної мережі представлено більш ніж 3,5 тисячі найменувань гарантовано свіжих продуктів і якісних товарів першої необхідності. Мережа «АТБ», що динамічно розвивається, системно впроваджує інноваційні технології у сфері ритейлу, архітектури, енергозбереження, будівництва тощо. У приміщеннях магазинів завжди  комфортний мікроклімат. Супермаркети, які працюють у режимі 24/7,  обладнані так, щоб у прикасових зонах не створювалися черги, а покупцям було зручно переміщатися з візком або кошиком торговим залом. Навіть у найспекотніший день тут можна відпочити й освіжитися фрешем. А от прохолодним ранком або вночі приємно зігрітися та збадьоритися ароматною зерновою кавою – у магазинах встановили сучасні автомати.

Цікаво, що під час однієї зі своїх нещодавніх поїздок регіонами України президент Володимир Зеленський зайшов за стаканчиком кави саме до супермаркету «АТБ». 

І це не рекламний трюк – просто це зручно, комфортно та смачно! 

В «АТБ» подбали і про клієнтів, які приїжджають на власному авто. Біля магазинів обладнали просторі паркування зі зрозумілою схемою руху та камерами відеоспостереження. Місце для авто тут знайдеться у будь-який час доби. 

На стадії реалізації зараз ще один цікавий проєкт – у магазинах цієї торговельної мережі встановлюють поштомати «Нової пошти», що дозволить об’єднати похід за продуктами з отриманням посилки. 

Одним із найбільш важливих питань для клієнта є якість продуктів. Мережа «АТБ», що працює на українському ринку ритейлу вже більше чверті століття, серйозно опікується цим. Компанія вибудувала складну багаторівневу систему контролю якості. Тут регулярно проводять ретельні внутрішні перевірки та суворі міжнародні аудити. Супермаркети «АТБ» уже кілька років проходять сертифікацію на відповідність загальновизнаному стандарту ISO 22000:2005. У його основу покладені принципи  Hazard Analysis and Critical Control Points. Контролюють весь шлях продукту: виробництво, зберігання, транспортування.  Купуючи товари в «АТБ», можна бути впевненим у їхній якості. 

Крім того, до процесу перевірки компанія підключила найсуворіших ревізорів – мільйони своїх клієнтів. У всіх маркетах мережі діє програма «Гарантія свіжості», за умовами якої тому, хто знайде продукт із терміном придатності, що закінчився, виплачують його вартість у трикратному розмірі. У результаті на прилавки магазинів «АТБ», у тому числі й у Києві,  попадають тільки якісні продукти. 

Водночас клієнт має реальну можливість заощаджувати значні суми на покупках. Ціни на будь-які продукти в торговельній мережі «АТБ» традиційно нижчі за середньоринкові на 10–15%. Компанія принципово працює з виробниками тільки напряму, скорочує витрати на рекламу тощо.  Супермаркети «АТБ» пропонують щотижневі акції, там діє бонусна програма, завдяки чому ціна може бути нижчою на 40%.  

Клієнти найбільшої торговельної мережі країни не тільки заощаджують, але й можуть виграти коштовні призи. Приміром, цього року компанія провела безпрецедентну за масштабами та призовим фондом акцію «В «АТБ» купуй – АВТО наближай!». Усього за 15 днів серед покупців «АТБ» розіграли п’ятнадцять новеньких іномарок. Сміливому проєкту не перешкодили навіть пандемія китайського коронавірусу та національний карантин, що тоді розпочався. Правда, довелося трохи посунути строки нагородження переможців. 

Найбільший ритейлер України зацікавлений у тому, щоб клієнти могли робити покупки в комфортних умовах, заощаджували свої гроші та при цьому мали змогу придбати гарантовано якісні продукти.

Раніше “Столичний регіон” писав про те, що Андріївську церкву у Києві відремонтують за 5,5 мільйонів гривень 

Хочеш дізнаватися новини Києва першим? Підписуйся на телеграм-канал t.me/stolychnyiregion

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також