Повені та стихія знищують залізничні шляхи в Карпатах (Відео)

 

Повені та стихія знищують залізничні шляхи в Карпатах (Відео)

Стихія, яка охопила західну Україну знищує місцеву транспортну інфраструктуру, у тому числі й залізничні шляхи.

Про це повідомив міністр інфраструктури Владислав Криклій.

“Другу добу працівники транспорту працюють над ліквідацією наслідків повенів у західному регіоні, щоб найшвидше забезпечити рух автошляхами та залізницею.

Пошкоджено залізничну інфраструктуру на перегонах Яремче-Микуличин та Микуличин-Ворохта. Тому відучора було тимчасово зупинено рух приміських поїздів № 6402/6401 Івано-Франківськ-Ворохта-Івано-Франківськ. Роботи з ліквідації наслідків стихії проводить Івано-Франківська дистанція колії.

Наслідки підтоплень на автошляхах ліквідовують Служби доріг разом з підрядниками. Найбільше від повені постраждали дороги Н-09 та Р-24.

Роботи не зупиняються ні на хвилину. Ми на зв’язку 24/7.

Також Укрпошта через непогоду мала труднощі з доставкою пенсій до окремих районів, але все обов’язково буде традиційно доставлено”, – написав Криклій.

Другу добу працівники транспорту працюють над ліквідацією наслідків повенів у західному регіоні, щоб найшвидше забезпечити рух автошляхами та залізницею.Пошкоджено залізничну інфраструктуру на перегонах Яремче-Микуличин та Микуличин-Ворохта. Тому відучора було тимчасово зупинено рух приміських поїздів № 6402/6401 Івано-Франківськ-Ворохта-Івано-Франківськ. Роботи з ліквідації наслідків стихії проводить Івано-Франківська дистанція колії.Наслідки підтоплень на автошляхах ліквідовують Служби доріг разом з підрядниками. Найбільше від повені постраждали дороги Н-09 та Р-24.Роботи не зупиняються ні на хвилину. Ми на зв'язку 24/7.Також Укрпошта через непогоду мала труднощі з доставкою пенсій до окремих районів, але все обов’язково буде традиційно доставлено.Кажуть, що у природи немає поганої погоди, але, як бачите, буває різне. Бережіть себе!

Опубліковано Vladyslav Kryklii Вівторок, 23 червня 2020 р.

Раніше “Столичний регіон” писав про те, що у Фастові жінка “замінувала” нелегальне казино через програш сина.

Хочеш дізнаватися новини Києва першим? Підписуйся на телеграм-канал t.me/stolychnyiregion

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також