Нові тарифи на опалення та гарячу воду: оприлюднено постанову Кабміну

 

Постанову Кабінету міністрі України «Деякі питання нарахування (визначення) плати за теплову енергію та послуги з централізованого опалення, централізованого постачання гарячої води для споживачів у зв’язку зі зміною ціни природного газу» опубліковано на сайті Уряду.

Постанова Кабміну № 1082 від 24 грудня 2019 року передбачає зменшення суми у платіжках за опалення та гарячу воду, якщо впродовж опалювального періоду зменшувалась ціна природного газу. Крім того, постанова Уряду передбачає, що комунальне підприємство, яке надає послуги з  опалення та постачання гарячої води, має поінформувати споживачів про зниження тарифу у платіжних документах. Це має відбутись у місяці, який слідує за розрахунковим періодом.

Хочеш дізнаватися новини Києва першим? Підписуйся на  телеграм-канал t.me/stolychnyiregion

Також комунальники мають сповістити про зменшення суми платежів на своєму офіційному сайті, або на сайті органу місцевого самоврядування. Перший такий перерахунок має відбутись вже у січні 2020 року. Сума переплати зараховується у майбутні платежі. За попередніми підрахунками, в середньому розмір плати за гарячу воду та опалення для родини може знизитись на 300-400 гривень на місяць.

Раніше «Столичний регіон» повідомляв, що Гончарук обіцяє знизити комунальні тарифи на 50%.

Хочеш розуміти, що дійсно відбувається навколо? Підписуйся на  телеграм-канал  t.me/stolychnyiregion

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також