Нардеп-гвалтівник від «Слуги народу» Іванісов збрехав про дві вищі освіти

 

Народний депутат ВРУ  9 скликання по 153 округу від партії «Слуга народу» Роман Іванісов, який має судимість за групове згвалтування, збрехав щодо наявності двох вищих освіт.

Про це свідчать відповіді вишів на офіційний запит від журналістів програми «Четверта влада». В біографії Іванісова на сайті Рівненської обласної ради, де він був депутатом 6-го скликання (2010-2015 роки), вказано, що у 1995 році він вступив до Запорізького державного університету на факультет управління, відділення “Правознавство”, який закінчив з присвоєнням кваліфікації «Юрист».

В автобіографії  Іванісова, поданої до ЦВК, зазначено, що він закінчив Бердянський університет менеджменту і бізнесу, факультет управління, відділення “Правознавство”, кваліфікація “Юрист – спеціаліст (диплом з відзнакою). Ця ж інформація міститься на сайті депутата на окрузі і на офіційному сайті «Слуги народу».

Але обидва виші на запит журналістів відповіли, що Романа Іванісова серед їхніх студентів у цей час не було, і диплом він не отримував.

Раніше «Столичний регіон» повідомляв, що депутат від «Слуги народу» виявився педофілом-збоченцем.

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також