IKEA розпочала свою роботу в Києві

 

Шведська корпорація IKEA офіційно розпочала свою роботу в Києві. Наразі компанія працює в онлайн-режимі. Про це заявив голова КМДА Віталій Кличко на своїй сторінці у Facebook.

Друзі! Одним із своїх важливих завдань вважаю залучення іноземних інвесторів в наше місто. Саме до таких відноситься шведська корпорація IKEA. І я радий, що наша кількарічна співпраця та підготовка до приходу IKEA в Україну відбулася. Сьогодні IKEA офіційно розпочала свою роботу в Києві – спочатку з онлайн-магазину, – підкреслив очільник міста.

За його словами, такий інвестор особливо цінний у ситуації, яку сьогодні долає світ у зв’язку з пандемією. І це позитивний сигнал, який потрібен столиці для залучення й інших міжнародних партнерів.

Працюємо далі над тим, щоб Київ ставав привабливим для інвесторів і комфортним для споживачів якісних товарів та послуг! Välkommen, IKEA!, – написав Кличко.

IKEA – це транснаціональна корпорація, заснована у Швеції, яка розробляє та реалізує швидко збірні меблі, кухонну техніку та аксесуари для дому.

Раніше “Столичний регіон” писав про те, що турки не котуються серед європейських футбольних команд.

Хочеш дізнаватися новини Києва першим? Підписуйся на телеграм-канал t.me/stolychnyiregion

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також