Авіакомпанія Коломойського має мільярдний борг перед державою

 

Авіакомпанія МАУ (Міжнародні авіалінії України), одним з найбільших акціонерів якої є олігарх Ігор Коломойський, заборгувала державі щонайменше 1 млрд гривень. Про це заявив в.о. директора ДП «Украерорух» Андрій Ярмак в інтерв’ю НВ Бізнес.

За словами чиновника, це єдина авіакомпанія, яка має борг перед Державним підприємством обслуговування повітряного руху України. Сума боргу складається з простроченої заборгованості, штрафних санкцій, а також поточних платежів, оскільки послуги компанії МАУ продовжують надаватися – тобто цифри щодня змінюються.

Точну суму заборгованості МАУ перед «Украерорухом» Ярмак не назвав, оскільки авіакомпанія оскаржує її в судах. Але за даними ЗМІ мова йде щонайменше про 1 млрд гривень.

Рішення для МАУ – залишитися монополістом на авіаринку України

Проблеми у МАУ почалися у вересні 2018–го року. Вже в 2019–му оплата рахунків «Украероруху» проходила лише частково різними сумами. У жовтні нинішнього року після призначення нового керівника Державного підприємства обслуговування повітряного руху України – Андрія Ярмака – почалися переговори з авіакомпанією, які призвели до поновлення щотижневих оплат. Але вони не перекривають навіть поточних рахунків.

Всі новини Києва в твоєму телефоні! Підписуйся на телеграм-канал  t.me/stolychnyiregion

Звісно, можливість припинення надання МАУ послуг з аеронавігації є – при досягненні певного рівня заборгованості. Але через те, що питання наразі розглядається в судах, у держави немає юридичного права на його реалізацію.

Не дивно, що при такому розкладі МАУ дуже вигідна позиція монополіста на вітчизняному ринку авіаперевезень – так легше диктувати вигідні для себе умови.

Як МАУ заважала заходу лоукостерів в Україну

За словами старшого наукового співробітника Євразійського центру Atlantic Council Андерса Аслунда, саме монопольне становище авіакомпанії МАУ, а також зв’язки з владою її кінцевого бенефіціара Ігоря Коломойського фактично блокували вихід західних лоукостерів на ринок авіаперевезень України. Про це Аслунд розповів виданню KyivPost.

І це при тому, що Україні явно не вистачає авіасполучення, щоб конкурувати, наприклад, з Чехією чи Польщею в туристичній сфері, наголосив він.

Найгучніша історія про те, як МАУ «воював» з конкурентами, пов’язана з ірландським лоукостером Ryanair.

Про бажання зайти на авіаринок України ірландці заявили у 2018–му році. Майже відразу після появи цієї інформації в МАУ почали пропонувати акційні ціни на авіаквитки. Якщо до березня 2018–го компанія продавала тільки 1% квитків з лоукост-ціною, то до фактичного заходу Ryanair їхня кількість становила вже 12%. Такі дані надав ексміністр інфраструктури Володимир Омелян.

А коли Ryanair відмовився працювати в Україні через позицію аеропорту Бориспіль, кількість пропозицій на придбання дешевих квитків у МАУ зменшилася до 4%. Навряд чи це був простий збіг.

До речі, під час цієї історії Антимонопольний комітет України заявляв, що ДП «Міжнародний аеропорт «Бориспіль» також діяв на користь авіакомпанії МАУ. А саме: маючи ознаки монопольного становища на ринку надання спеціалізованих послуг аеропорту застосовував понижуючі коефіцієнти до аеропортових зборів тільки до МАУ, більше до жодної з авіакомпаній. Причому робив це непублічно, за відсутності будь-яких встановлених критеріїв розрахунку.

Пізніше ірландці та ще кілька лоукостерів таки зайшли на вітчизняний авіаринок, проте МАУ, за висновками експертів, досі займає монопольне становище, реалізуючи від 60 до 70% авіаперевезень в Україні.

Чому МАУ хоче компенсації від держави?

Цікаво, що маючи мільярдні борги перед державою, МАУ планує просити в тієї ж держави грошової допомоги. За словами голови Наглядової ради МАУ Арона Майберга, привід для цього – збитки через необхідність обльоту російського повітряного простору, починаючи з 2014–го роки. Через це авіакомпанія втратила близько 216 млн доларів, наголосили в МАУ, тож добиваються, щоб ці збитки компенсувала держава. 

А поки що для вирішення своїх фінансових проблем МАУ вдалася до низки непопулярних заходів, введення яких вдарило по кишенях пасажирів. Так, з січня 2019–го набули чинності нові правила перевезення ручної поклажі на всіх рейсах авіакомпанії. Тепер пасажир, який купив квиток «без багажу», має право взяти на борт одну сумку вагою до 7 кг, верхній одяг і парасольку. За все інше передбачена доплата в 15 євро. Хоча раніше ці речі можна було брати із собою в салон літака безкоштовно.

Зміни торкнулися також програми лояльності авіакомпанії. Якщо раніше провозити безкоштовно 12 кг ручної поклажі могли власники карток Panorama Classic, то тепер – тільки карток Premium. 

Ще раніше МАУ скасувала безкоштовне харчування на борту та ввела плату за реєстрацію в аеропорту. 

Втім, на думку того ж Андерса Аслунда, сфера авіаперевезень в Україні стає більш прозорою. Це дає надію на більш доброчесну конкуренцію між авіакомпаніями, від якої виграють всі – від українців, які отримають змогу вільно подорожувати, до економіки держави, яка отримає більший туристичний дохід.

Фото: ua.news, uvidpustku.com, 24tv.ua

Раніше «Столичний регіон» повідомляв про те, що Brussels Airlines йде з України.

Хочеш розуміти, що дійсно відбувається навколо? Підписуйся на телеграм-канал t.me/stolychnyiregion

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також