У жовтні на Донбасі загинули десять українських захисників

 

У жовтні на Донбасі, захищаючи незалежність України, загинуло десять українських військовослужбовців. Про це пише фонд допомоги українській армії «Повернись живим» на своїй сторінці в Facebook.

«Ярослава втратила на війні батька, а після й сама пішла захищати країну. Дмитро у вересні одружився з коханою. Юрій мав семеро братів та сестер. У кожного з них мало би бути щасливе майбутнє, натомість, війна принесла горе у 10 українських родин – стільки воїнів ми втратили на Сході у жовтні.

Юрій Тишик, військовослужбовець 14-ї ОМБр, загинув 3 жовтня від кулі ворожого снайпера на Луганщині. Юрію було 28 років, він родом з Волині. У нього залишився маленький син.

Олег Ремінний, боєць 1-ї окремої танкової Сіверської бригади, загинув внаслідок ворожого обстрілу під Мар’їнкою 4 жовтня. Олегові було 33 роки, він родом з Черкащини, на службі – з 2017 року. У нього залишилася мати, брат та донька.

Іван Дейкун, навідник-оператор 28-ї ОМБр, загинув 6 жовтня від отриманих поранень під час ворожого обстрілу поблизу Красногорівки. Іванові був 41 рік, разом із родиною він мешкав на Кіровоградщині. Вдома на нього чекали дружина та син.

Юрій Волк, морпіх 36-ї окремої бригади морської піхоти, загинув 10 жовтня під час ворожого обстрілу на Донеччині від кулі снайпера. Юрію було 22 роки, у 2018 році боєць був поранений, але після лікування повернувся на фронт. Боєць родом з Миколаївської області, виріс у родині, де було 8 дітей.

В’ячеслав Кубрак, командир інженерно-саперного взводу 36-ї окремої бригади морської піхоти, помер у Дніпровській обласній клінічній лікарні 11 жовтня. Він отримав поранення 8 жовтня, і весь цей час лікарі боролися за життя воїна. В’ячеславові було 33 роки, він родом з Херсонщини. Проходив службу в Криму, коли ж півострів окупувала РФ, повернувся на материкову частину України. На війні – з 2014 року, також був у миротворчому контингенті в Косово. У В’ячеслава залишилася дружина (вони побралися у липні цього року).

Ярослава Никоненко, військова 101-ї бригади охорони Генштабу ЗСУ, загинула 15 жовтня від кулі снайпера в районі Мар’їнки. Ярославі було 36 років, вона родом з Полтавщини. Батько жінки, Сергій Никоненко, від початку війни на Сході служив у батальйоні «Айдар» та загинув у 2015 році. У Ярослави залишилися мама, сестра (теж військова) та донька.

Юрій Громович, військовослужбовець 92-ї ОМБр, загинув 15 жовтня від кулі снайпера в районі Авдіївки. Юрію було 36 років, він родом з Харкова. Вперше на війну потрапив у четвертій хвилі мобілізації. Вдома на нього чекали батьки, дружина та діти.

Степан Криль, старший матрос 36-ї окремої бригади морської піхоти, загинув 16 жовтня під час ворожого обстрілу позицій. Степанові було 27 років, він родом з Луганщини, на війні – з 2015 року. У нього залишилися син та тітка.

Віталій Носкевич, сержант 28-ї ОМБр, загинув 22 жовтня в районі Красногорівки від кулі ворожого снайпера. Віталію було 35 років, він родом з Івано-Франківщини.

Дмитро Антиков, військовослужбовець бригади швидкого реагування Нацгвардії України, загинув 23 жовтня під час виконання завдання в районі Світлодарської дуги. Дмитрові було 24 роки, він родом з Чернігівщини. У нього залишилися батьки, сестра та дружина (вони одружилися у вересні цього року).

Вічна пам’ять загиблим Героям! Ми не пробачимо…»

Фото: Facebook/Повернись живим, unian.ua

Раніше «Столичний регіон» повідомляв про те, що у вересні на Донбасі загинуло 14 українських захисників, один з них – з Київщини.

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також