Політичний оглядач назвав головний провал Президента Зеленського

 

Блогер, політичний оглядач Олег Пономарь вважає відсутність новин про продовження співпраці України з МВФ головним провалом команди Зеленського. Про це він написав на своїй сторінці в Facebook. 

«МВФ. Найголовніше і важливіше сьогодні новини в Україні немає. Те, що МВФ не відновлює співпрацю і не пропонує нову Програму, має бути на всіх телеканалах і у всіх ЗМІ 24 \ 7. Я завжди писав, що не \ співпраця з МВФ – маркер №1. Чи готова Україна продовжувати структурні реформи? Чи готова Україна грати за правилами цивілізованого світу? Чи хоче? І справа навіть не в ймовірному дефолті. Справа у виборі – Україна або з Заходом і грає за її правилами, або стає Сомалі. Сьогодні в Москві відкривають знову шампанське», – пояснив він.

Раніше американське видання The Wall Street Journal з посиланням на власні джерела повідомило, що співпраця МВФ з нашою країною не поновиться, допоки Зеленський не змусить колишнього співвласника ПриватБанку, олігарха Ігоря Коломойського повернути виведені з України гроші, пише портал Антикор.

Фото: 5.ua

Раніше «Столичний регіон» повідомляв про те, що Президент Зеленський підписав закон про касові апарати та кешбек.

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також