Заступнику Кличка наклали на голову 14 швів

Заступник київського мера Володимир Слончак знаходиться у важкому стані.

Про це повідомила його прес-секретарка Галина Шпак на офіційній сторінці Слончака у соціальній мережі. За її словами, йому на голову накладено 14 швів. Видання УП повідомляє, що заступник Кличка знаходиться в реанімації, йому важко говорити. На Володимира Слончака напали на вулиці Митрополита Липківського, його доставлено у лікарню зі струсом мозку, забоями голови та черепно-мозковою травмою.

Володимир Вікторович Слончак народився у Василькові (Васильківський район, Київська область). У2005 році закінчив Міжрегіональну Академію управління персоналом (правознавство, магістр права). Працював на різних посадах у Київській міській раді, з 12 грудня 2018 року обіймає посаду голови Київської міської державної адміністрації з питань здійснення самоврядних повноважень. Він також є головою Спостережної ради будівельної холдингової компанії «Київміськбуд».

Нагадаємо, що 24 квітня 2017 року у Василькові була перестрілка за участю Слончака. За його версією, на нього було скоєно збройний напад, під час якого він отримав ножове поранення. Нападник озвучив іншу версію – що саме Слончак розпочав конфлікт. Поліція заявила про конфлікт між учасниками дорожнього руху, у якому інша сторона постраждала більше за Слончака. Більш того, саме він був озброєний мисливською рушницею.

Раніше «Столичний регіон» повідомляв, що Віталій Кличко закликав депутатів не допустити хаосу в Києві.

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також