На Київщині підпал через звільнення з роботи

Підпал як реакція на звільнення? Нещодавно такі дії жінки призвели до величезної за масштабом пожежі у Чорнобильській зоні. Цього разу мало не згоріло зерносховище на Згурівщині.

Чоловік хотів помститися за своє звільнення з роботи, намагаючись підпалити завідувача складом на зерносховище. Як повідомляється на сайті обласної поліції, на пульт 102 надійшло повідомлення від жителя Згурівського району про те, що його побив, а потім намагався підпалити односельчанин.

На місце події оперативно прибула слідчо-оперативна група. З’ясувалося, що в селі Червоне на територію зерносховища прийшов місцевий житель з пляшкою бензину в руках. У той час на підприємстві перебував завідувач складом. Зловмисник облив працівника рідиною та намагався підпалити. Втім, не вийшло. Врятували потерпілому життя випадкові свідки і сильний вітер. Саме через нього нападник не зміг запалити сірника.

При розмові з правоохоронцями «палій» пояснив свій вчинок тим, що його нещодавно звільнили з роботи на цьому зерносховищі, тож таким недолугим чином він хотів помститися. Чоловік затриманий в порядку ст. 208 Кримінального процесуального кодексу України. Поки поліція кваліфікує цей інцидент як замах на вбивство (ст. 115 Кримінального кодексу).

Раніше «Столичний регіон» повідомляв про затримання стрілка на Київщині.

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також