На будівлях офісу Президента та Кабміну встановлять відеоінсталяції

 

18 травня Україна та весь світ вшановує пам’ять жертв геноциду кримськотатарського народу. Щоб нагадати всім про злочини радянської влади і злочини РФ сьогодні проти кримськотатарського народу, на будівлях ОП і Уряду покажуть відеоінсталяцію. Вона проєктуватиметься орієнтовно з 21:00. Про це повідомляє пресслужба Міністерства з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України.

Міністерство також долучається до заклику Меджлісу і просить всіх підняти кримськотатарський прапор з траурною стрічкою, а о 21:00 запалити  вогник пам’яті у своєму вікні.

Нагадаємо, 18 травня 1944 року радянський режим розпочав примусове вигнання кримських татар з Кримського півострова. За кілька днів радянська влада вивезла майже 200 тисяч кримських татар та інших жителів півострова. В результаті депортації загинув майже кожен другий представник кримськотатарського народу.

У 1989 році Верховна Рада СРСР назвала депортацію злочином. 12 листопада 2015 року Верховна Рада України визнала депортацію геноцидом, а день, коли вона почалася – 18 травня – проголосила Днем пам’яті жертв геноциду кримськотатарського народу.

Раніше “Столичний регіон” писав про те, що в Бучанському міському парку встановлюють Казкову залізницю.

Хочеш дізнаватися новини Києва першим? Підписуйся на телеграм-канал t.me/stolychnyiregion

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також