Броварчанина ув’язнили за образливу карикатуру у соцмережі

Мешканця Броварів затримали та доправили до СІЗО за  карикатуру образливого змісту, яку він вчора, 21 листопада, розмістив на власній сторінці та на сторінці своєї дружини у фейсбуці.

Про це повідомляє Національна поліція Київщини. За повідомленням, карикатура також супроводжувалась погрозами насильства на адресу офіцера поліції. Як пізніше з’ясувалось, між чоловіками був давній конфлікт через те, що поліціянт відмовив 39-річному образнику у вирішенні «особистої справи». Той вирішив помститись таким шляхом.

Акаунтом дружини підозрюваний скористався без її відома та дозволу, тож вона уникне покарання. Чоловіку оголошено підозру за двома статтями Кримінального кодексу: втручання в діяльність правоохоронця та погроза або насильство щодо правоохоронця.

Раніше «Столичний регіон» повідомляв, що двоє броварчан попались на крадіжці несправного авто.

Коментарі

    Avatar for Прудникова Александра

    Сергей

    Нет вы только вдумайтесь: Мешканця Броварів затримали та доправили до СІЗО за карикатуру образливого змісту.
    И такое сообщение: … После этого правоохранители оперативно разыскали и задержали подозреваемого в убийстве. Было возбуждено уголовное производство по ч. 1 ст. 115 (умышленное убийство, наказывается тюрьмой на срок до 15 лет) Уголовного кодекса, после чего суд избрал мужчине меру пресечения — домашний арест. За убийство под домашний арест, а за карикатуру в СИЗО!!! Кто вершит так называемый закон?

Залиште коментар

Читайте також