Біля житлового будинку в Києві сталася бійка зі стріляниною (18+)

 

У Києві на проспекті Гонгадзе, 32 біля житлового будинку сталася бійка зі стріляниною. В результаті постраждали три людини. Про це повідомляє “Київ Оперативний” в Facebook.

УВАГА, на відео присутня ненормативна лексика:

На проспекті Гонгадзе, 32, прямо біля житлового будинку сталася бійка зі стріляниною. Причиною, за словами постраждалих, став їх колір шкіри. Постраждалі – студенти КІСІ з Демократичної Республіки Конго. Їх 3 людини. За їхніми словами, вони вийшли з аптеки. Викликали таксі, щоб їхати додому. Коли сіли в автомобіль служби таксі – до автомобіля підлетів 5 осіб і з криками “чорні, что ві тут робіте” (тільки з матом), дістали їх з автомобіля та почали бити. Потім хтось почав стріляти в повітря, місцеві люди викликали поліцію, “скінхеди з Рівненської області” почули наближення спецсигналів і втекли, – сказано в повідомленні.

Відзначається, що поліцейські з підрозділу поліції охорони, під час проведення пошуків нападників, знайшли в лісі компанію молодих людей, яке дуже голосно та бурхливо обговорювали те, як “покарали приїжджих” і як розбили скло.

Затримані – бухі в мотлох. Нічого розумнішого не придумали і сказали, що ніколи не бачили людей з таким кольором шкіри та вирішили таким чином познайомитися з ними”, – йдеться в повідомленні.

Раніше “Столичний регіон” писав про те, що меморіал Павлу Шеремету відкрили на місці вбивства у Києві.

Хочеш дізнаватися новини Києва першим? Підписуйся на телеграм-канал t.me/stolychnyiregion

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також