ЗСУ та Червоний хрест провели навчання з громадянської оборони

На території Гірської сільської ради пройшли спільні навчання Управління цивільно-військового співробітництва Збройних Сил України та Товариства Червоного Хреста України.

Вони відпрацювали механізм надання допомоги цивільному населенню під час проведення евакуації з районів надзвичайної ситуації, що охоплює підтримку постраждалих на маршрутах переміщення, надання допомоги малозахищеним верствам населення що очікують на евакуацію та людям, які вже перебувають у тимчасових таборах. Кульмінацією навчань стало практичне розгортання табору тимчасового перебування переміщених осіб та проведення занять для школярів Гірської середньої школи.

У рамках практичної частини, за легендою навчань учасники влаштували імітацію потоку біженців, для яких у таборі тимчасового перебування організували процеси реєстрації, надання необхідної медичної допомоги, розміщення та забезпечення гарячим харчування у польових умовах (польова кухня). Також навчання супроводжувалися інтенсивними теоретичними і практичними сесіями з різних тем: перша допомога, мінна безпека, психосоціальна підтримка, міжнародне гуманітарне право тощо для дітей та дорослих.

Мета діяльності загонів – надання допомоги населенню, яке постраждало внаслідок надзвичайних ситуацій техногенного, природного та соціального характеру, під час збройних конфліктів, а також проведення профілактичних заходів із запобігання надзвичайних ситуацій.

 

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також