Зеленський та Шмигаль контактували з інфікованим коронавірусом нардепом

Володимир Зеленський та новий прем’єр-міністр України Денис Шмигаль у Києві контактували з народним депутатом Сергієм Шаховим, у якого діагностовано новий коронавірус.

Про це повідомив політтехнолог Тарас Березовець на своєму телеграм-каналі, де він оприлюднив відповідні фото. На одному з них Сергій Шахов, тест якого на коронавірус виявився позитивним, що підтвердила МОЗ, спілкується з Володимиром Зеленським на відстані з пів метри (безпечна – 1,5-2 метри). На іншій Сергій Шахов за руку вітається з головою Кабміну Сергієм Шаховим, вітаючи його з призначенням на високу посаду після свого повернення з Італії 6 березня.

Хочеш дізнаватися новини Києва першим? Підписуйся на  телеграм-канал t.me/stolychnyiregion

Також Тарас Березовець повідомляє, що народний депутат Ярослав Юрчишин проголосив, що уходить на самоізоляцію до 23 березня через те, що контактував з Сергієм Шаховим на телевізійних ефірах  12 та 13 березня.

Також у мережі оприлюднили фото Володимира Ар’єва, на яких можна побачити пусті коридори Верховної ради України після оприлюднення інформації МОЗ про позитивний тест на коронавірус у Сергія Шахова.

Раніше «Столичний регіон» повідомляв, що у Києві МОЗ шукає контакти інфікованого коронавірусом нардепа.

Хочеш розуміти, що дійсно відбувається навколо? Підписуйся на  телеграм-канал  t.me/stolychnyiregion

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також