За Юлію Кузьменко готові поручитись 37 осіб

Дитячого кардіохірурга та волонтерку Юлію Кузьменко, апеляція якої  на арешт зараз розглядається у Києві, готові взяти на поруки 37 осіб.

Про це стало відомо сьогодні, 24 грудня, від адвоката Юлії Кузьменко. Після того, як Юлія Кузьменко увійшла до судової зали, їй дозволили покинути «акваріум» на час слухань по справі. Після цього нацгвардійці вивели її з клітки та вона сіла поруч зі своїм адвокатом Владом Добошем.

Поручитись за Юлію Кузьменко, зокрема, готові: екснардеп та голова опікунської ради Охматдиту Оксана Корчинська, головний лікар кардіоцентру Володимир Жовнар, нардеп Микола Величкович, депутат Київради офіцер Володимир Назаренко, нардепка та командир «Госпітал’єрів» Яна Зінкевич, колишній командир 25 батальйону «Вишина» Андрій Янченко, волонтерка Ганна Борисенко, інші військові та волонтери.

Хочеш дізнаватися новини Києва першим? Підписуйся на  телеграм-канал t.me/stolychnyiregion

Суд заслухав виступи осіб, які готові поручитись за Юлію Кузьменко, які розповіли про спільну діяльність з Юлією — її допомогу дітям у «сірій» зоні, допомогу військовим та роботу у кардіохірургії. Після цього судді пішли у кімнату для нарад. Станом на 16.00 вони ще не повернулись до зали.

Раніше «Столичний регіон» повідомляв, що у вбивстві журналіста звинуватили учасника АТО та волонтерку.

Хочеш розуміти, що дійсно відбувається навколо? Підписуйся на  телеграм-канал  t.me/stolychnyiregion

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також