У Києві біля Кабміну архієпископ ПЦУ оголосив голодування

Архієпископ Кримської єпархії Православної церкви України Климент вийшов у Києві до будівлі Кабміну з плакатом та оголосив безстрокове голодування.

Про це повідомляє видання Крим.Реалії. На плакаті, який тримає Климент, написано: «Забезпечте права релігійної свободи українців в Криму». Також він вимагає від Кабінету міністрів забезпечити на окупованому півострові безпеку духовенству ПЦУ та збереження церковного майна, яке має національно-культурну цінність. Припинення голодування він вважає можливим тільки після конкретних дій Уряду України.

«Я приїхав до Києва, мені вже нічого втрачати. Я офіційно заявляю: відсьогодні я починаю безстрокове голодування…. Вимога: зустріч з прем’єр-міністром України, визначення терміну, коли питання, які протягом п’яти років ставилися перед Кабінетом міністрів, будуть вирішені. До цього я не припиню голодування. Якщо вони зроблять це протягом тижня – добре. Якщо ні, то з Києва мене вивезуть або в труні, або з постановою я поїду в Крим», – відзначив Климент.

Раніше «Столичний регіон» повідомляв, що у Києві протестували студенти.

Фото: Крим.Реалії

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також