Соболєв обіцяє 2 млн за інформацію про замовника вбивства його маленького сина

Депутат обласної ради Київщини В’ячеслав Соболєв обіцяє винагороду у розмірі 2 млн гривень за інформацію про замовників вбивць його трирічного сина.

Про це він заявив сьогодні на прес-конференції у Києві. Депутат наголосив, що якщо  замовника вбивства встановить поліція, то ці гроші підуть на технічне забезпечення та інші потреби правоохоронців. Також Соболєв висловив сподівання, що Головне слідче управління Національної поліції Київщини забезпечить об’єктивність розслідування цієї справи.

Хочеш дізнаватися новини Києва першим? Підписуйся на  телеграм-канал t.me/stolychnyiregion

Депутат Київської облради також наголосив, що як мінімум, ще дві особи, які причетні до вбивства його трирічного сина, зараз знаходяться на свободі. Також він запевнив, що принаймні один зі співробітників правоохоронних органів контактував з виконавцями вбивства. Сина В’ячеслава Соболєва було вбито1 грудня 2019 року у центрі Києва, коли він разом з батьком та мати знаходився в автомобілі Range Rover. Дитина загинула від вогнепального поранення у голову.

 Раніше «Столичний регіон» повідомляв, що у Києва Арсен Аваков повідомив, який гонорар обіцяли за вбивство В’ячеслава Соболєва.

Хочеш розуміти, що дійсно відбувається навколо? Підписуйся на  телеграм-канал  t.me/stolychnyiregion

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також