Пінчук може продати телеканали російському мільярдеру Фрідману

 

Співвласник “Альфа-груп”, російський мільярдер Михайло Фрідман веде переговори з українським олігархом Віктором Пінчуком про покупку його телеканалів. Про це повідомляє сайт ua-independent.

У холдинг українського олігарха входять телеканали СТБ, ICTV та “Новий канал”.

Розмови про те, що Пінчук продає свої телеканали, ходять вже понад рік. Не так давно пройшов слух, що їх покупцем може стати кум президента РФ Володимира Путіна Віктор Медведчук. Але це, за даними ua-independent, невірна інформація.

Слух пішов, мабуть, через те, що на телеканалах з’явилися російські фахівці, які проводять оцінку стану активів. Але це не Медведчук, це Фрідман, – зазначили в медіа-холдингу Пінчука.

При цьому він підкреслив, що рішення про купівлю-продаж ще не прийнято.

Поки йде оцінка. Що вирішать за підсумком – невідомо. Якщо і буде покупка, то не прямо, щоб не було російських бенефіціарів. Крім того, холдинг генерує з року на рік пристойний збиток. Тобто, рішення про покупку, очевидно, має бути не тільки чисто бізнесове, а й політичне, – додало джерело.

Уродженця Львова Михайла Фрідмана періодично пов’язували з політичними проектами мера Львова Андрія Садового та лідера “Голоса” Святослава Вакарчука. Проте, всі сторони такий зв’язок офіційно заперечували.

Українська письменниця Лариса Ніцой заявляла, що Садовий розвиває у Львові російський бізнес, оскільки щороку проводить у місті музичний фестиваль “Альфа Джаз Фест”, генеральним спонсором якого є Фрідман. У минулому році Фрідман потрапив до рейтингу найбагатших жителів Великобританії.

Раніше “Столичний регіон” писав про те, що в Україні прогнозують на Трійцю до +25°.

Хочеш дізнаватися новини Києва першим? Підписуйся на телеграм-канал t.me/stolychnyiregion

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також