Нардепа від Обухівщини Дубінського можуть позбавити грошей за прогули

Народного депутата від Обухівщини Олександра Дубінського разом з іншими 15 народними обранцями можуть позбавити грошей за прогули. Про це повідомляє рух «Чесно» на своєму сайті.

Таку можливість дають зміни до законодавства від 16 жовтня 2019 року, які набрали чинності 1 листопада.

Згідно із законом, народні депутати не мають отримувати кошти на виконання депутатських повноважень, якщо без поважних причин (відрядження, відпустка, лікарняний тощо) не беруть участі у понад 30% голосувань упродовж календарного місяця. 

Активісти громадського руху «Чесно» підрахували, що в жовтні таких було 16. Серед них – нардеп від 94-го округу в Київській області (міста Васильків і Обухів, Васильківський і Обухівський райони) від партії «Слуга народу» Олександр Дубінський.

Також під час голосувань на засіданнях частіше за інших нардепів були відсутні однопартієць Дубінського Андрій Одарченко, низка депутатів від фракцій «Опозиційний блок – За життя» та «Батьківщина» і кілька позафракційних нардепів.

Всього в жовтні 2019-го Верховна Рада України працювала в сесійному залі 10 днів, провела 17 засідань, на яких відбулося 476 голосувань.

Фото: chesno.org, 94.sluganarodu.ua

Раніше «Столичний регіон» повідомляв про те, що Дубінський – найскандальніший народний депутат від Київщини.

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також