Кияни обурені приїздом журналістів телеканалу «Звезда» Міноборони РФ

Сьогодні до Києва приїхала знімальна група телеканалу «Звезда», засновником якої є Міністерство оборони Російської Федерації.

Про це повідомляє сайт видання РФ. До України російські пропагандисти приїхали на запрошення Володимира Зеленського, яке він зробив під час саміту у Нормандському форматі. Пропагандисти з телеканалу Міноборони РФ вже відзняли відео, як вони проходять українську митницю та репортаж з Майдану Незалежності.

Кияни бурхливо відреагували на цю подію. Зокрема, політичний експерт та юрист-міжнародник Андрій Смолій написав на своїй сторінці у соціальній мережі:

«Раніше цей телеканал був абсолютно забороненим в Україні. Сьогодні пропагандисти прибули до Києва. Їх пропустили в аеропорту разом з технікою. Вони акредитувались. Тепер ходять по Хрещатику, Майдану Незалежності, топчуть Алею Героїв Небесної Сотні. У сюжеті йде мова про те, що Зеленський запросив російських пропагандистів під час прес-конференції в Парижі на Нормандському саміті. Тобто, фактично офіційно дозволив відвертим рашистам масово їхати до України та знімати брехливі сюжети. Вчора серіал «слуга народу» на каналі ГАЗПРОМУ «ТНТ», сьогодні представники військ РФ, які вбивають тисячі українців вільно ходять Києвом. Що завтра? А завтра приїде Лавров чи одразу Путін? Це і є повзуча та поступова здача національних інтересів. Так зване «потепління» з кремлівськими агресорами та окупантами. Для влади це потепління вже настало. Вони готові пускати сюди будь-кого та коли завгодно. Дно пробите ще раз. Проте, де та межа дна куди котиться Україна?»,  – поставив питання Андрій Смолій.

Раніше «Столичний регіон» повідомляв, що у Києві прокоментували вихід фільму «Слуга народу» на російському каналі.

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також