Кличко обіцяє розв’язку на Богатирській до кінця року

Міський голова Києва Віталій Кличко обіцяє до кінця поточного року добудувати транспортну розв’язку на вулиці Богатирській та з’єднати її з Великою окружною.

Про це повідомляє сайт Київської міської державної адміністрації. Він поставив завдання побудувати нову частину дороги протяжністю трохи більше кілометра від вулиці Сім’ї Кульженків до вулиці Богатирської. На вулиці Богатирській уже спорудили основну конструкцію мосту над дорогою, розширили проїжджу частину під заїзди та з’їзди з мосту. Також влаштовано асфальтобетонне покриття основного проїзду – «Вишгород-Київ». 

Хочеш дізнаватися новини Києва першим? Підписуйся на  телеграм-канал t.me/stolychnyiregion

Роботи, що можливі за технологією, тривають і в зимовий період.  Також частково виконані роботи з будівництва шляхопроводу через залізницю – будівельники фактично змонтували каркас об’єкту. Частково влаштували насип земляного полотна від вулиці Сім’ї Кульженків, а також тунельну частину підземного пішохідного переходу.

«Планам з будівництва цієї ділянки – вже майже 20 років. Втім, реалізацію цього проекту розпочали саме ми. Після завершення всього обсягу робіт буде створений ще один шлях для об’їзду столиці і ми значно розвантажимо місто від транзитного транспорту, що сьогодні прямує через Київ центральними вулицями. Бо всі розуміють, що Київ  – велике транзитне місто. Тому, разом з ремонтом магістралей у самому місті, ми маємо дбати й про транспортні розв’язки навколо столиці», – наголосив мер столиці.

Раніше «Столичний регіон» повідомляв, що мер Києва Кличко пропонує приєднати до столиці Коцюбинське.

 Хочеш розуміти, що дійсно відбувається навколо? Підписуйся на  телеграм-канал  t.me/stolychnyiregion

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також