Динамо акцентує увагу на пожежах в екосистемах

 

Київське “Динамо” креативно привернуло увагу до проблеми польових і лісових пожеж в Україні. Столичний клуб опублікував у Facebook пост на відповідну тематику.

“ФК “Динамо” Київ прийняв рішення випалити траву на своєму домашньому полі, аби вона краще росла в наступному сезоні. Ми слідуємо старій добрій традиції палити сухостій, покладаємо на цей процес великі сподівання та рекомендуємо зробити те саме на стадіонах “Олімпійський” і “Арена-Львів”.

У такий спосіб ми хочемо привернути увагу до підпалів на полях значно більших за футбольні. За даними Державної служби з надзвичайних ситуацій, з початку року в Україні сталося більше 12 тисяч пожеж в екосистемах. Через випалювання сухостою гинуть люди, живцем згоряють тисячі тварин і знищуються кілометри площин. На думку лікарів, наслідки підпалів можуть спричиняти легеневі захворювання, яких усьому світу зараз і так вистачає, – написали динамівці.

Ми закликаємо українців повідомляти в поліцію про випадки підпалів та відмовитися від пагубної традиції для збереження життя, довкілля та здоров’я власних дітей!, – йдеться в повідомленні столичного клубу.

Раніше “Столичний регіон” писав про те, що на Київщині поліцейський вистрілив собі в рот.

Хочеш дізнаватися новини Києва першим? Підписуйся на телеграм-канал t.me/stolychnyiregion

‡авантаженнЯ...

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також