Дубінський заявив, що Кличко залишиться мером Києва через домовленість із владою

Скандальний тележурналіст та нардеп від партії «Слуга народу» Олександр Дубінський у своїй звичній нецензурній манері поставив питання – чому Кличко й досі залишається очільником Києва?

Про це він заявив у черговому відеоролику, який розмістив на своєму телеграм-каналі. За його словами, Віталій Кличко домовився з представниками нової влади, щоб залишитись на посаді. Дубінський посилається на те, що стихла інформаційна кампанія проти мера Києва.

«Ми системно обговорювали виборчу кампанію – ось-ось… І закінчилось… Питання по Кличку, зверніть увагу, закінчилось. Для мене це дика загадка. Тому що з таким напруженням прийти до влади, як прийшли ми, а я себе поки що не відокремлюю від партії влади, і так пукнути у калюжу з приводу Київської міської адміністрації … це потрібно так вміти… Хоча, в принципі, мене це не дивує. Так, як ми втрачаємо довіру виборців, це ще потрібно вміти – такими темпами і з такою тупорилою впертістю. Але тут все було … все готово… Закон про столицю прийнято у першому читанні – і нічого. Просто маю питання  – хто взяв бабки за те, щоб залишити Кличка?», – питає Дубінський.

Раніше «Столичний регіон» повідомляв, що Дубінський наступний за Медведчуком в антирейтингу симпатій українців.

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також