Легендарний танкіст Євген Межевікін заявив, що його хочуть прибрати з армії

 

Легендарний танкіст, Герой України Євген «Адам» Межевікін не пройшов атестацію і тепер його можуть прибрати з посади заступника начальника управління підготовки однієї з військових частин. Про це він написав на своїй сторінці в Facebook і виклав сканкопію результатів атестації.

«Айй літвінов мАлАдец. ОРУ????. Тепер мене потрібно по атестації убирати з посади. начальник, якому місце на лаві підсудних і розгляд отриманих нагород, оцінює підлеглих! На початку 2019 підмінити не вдалось, чекали рік», – написав він.

На підтримку Межевікіна виступили відомі журналісти, волонтери і просто сотні людей.

Роман Синіцин, громадський діяч, волонтер:

«Хто не в курсі, «Адам» Герой України. Один з найкращих танкістів. Скільки він російських танків, бронетехніки і живої сили з своїм екіпажем спалив на «взльоткі» ДАПа ніхто достеменно не знає. Багато. Дуже. І не тільки в ДАПі. Зараз Женю технічно зливають з ЗСУ. Рівень теоретичних знань та практичних навичок на трієчку у Евгений Межевикин. Цікаво скільки танків спалили перевіряючі і як у них з цим рівнем».

Серж Марко, волонтер, блогер, військовий журналіст:

«…що-що, а як підготувати танкіста, легендарний «Адам» знає. Тому що цей танковий ас, який пройшов війну, неодноразово брав участь у танкових боях, в яких перемагав… Він легенда ДАПу. І ось такого танкового аса усувають від бойової підготовки, тому що він заважає старому другу теперішнього НГШ п*ть паливо у танковій бригаді і списувати його на навчання, які існують тільки на папері. А потім виявляється, що Женя просто не пройшов атестацію. На думку перевіряючих, яким місце на нарах».

Юрій Бірюков, волонтер, засновник фонду «Крила Фенікса»:

«…найкращий танкіст у країні, який наводив жах на сепарів, який врятував життя сотень кіборгів в ДАПі… І свіжа характеристика Жені, за підписом якогось пройдисвіта. Нашій армії більше не потрібні такі танкісти. У сухому залишку – подонки цілеспрямовано знищують армію. Подонки, за яких проголосували в квітні нинішнього року. Які вирішили продати нашу країну».

Фото: Facebook/Євген Межевікін

Раніше «Столичний регіон» повідомляв про те, що на Київщині правоохоронці прийшли з обшуками до відомої волонтерки Марусі Звіробій.

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також