Янукович хоче повернутися в Україну й покарати винних у здачі Криму

 

Експрезидент України Віктор Янукович, який зараз переховується в Росії, готується до повернення в Україну. Про це заявив його адвокат Віталій Сердюк після засідання в Апеляційному суді Києва, повідомляє «5 канал».

За словами Сердюка, зараз в суді розглядаються сім скарг адвокатів про скасування вироку Януковичу – 13 років позбавлення волі за державну зраду й пособництво Росії у веденні війни проти України (вирок був заочно оголошений Януковичу Оболонським судом Києва в січні нинішнього року).

Адвокат повідомив:

«Він (ред. – Янукович) наразі перебуває на території Російської Федерації тимчасово. І захистом здійснюються заходи, що забезпечать можливість його перебування на батьківщині. Основні завдання, поставлені клієнтом, – це забезпечити притягнення до відповідальності винних у здачі Криму, винних у вчиненні антиконституційного захоплення влади або державного перевороту – зараз виконуються».

Позиція сторони обвинувачення залишається незмінною: вирок експрезиденту – вмотивований та законний, наголосив прокурор Генеральної прокуратури України Руслан Кравченко.

Фото: glavred.info

Раніше «Столичний регіон» повідомляв про те, що в Києві вимагали позбавити українського громадянства олігарха Ігоря Коломойського.

‡авантаженнЯ...

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також