Зимовий спорт на Вишгородщині: що запланувала міськрада

 

У Вишгороді міськрада хоче побудувати сучасну базу із зимових видів спорту

Вчора, 31 липня, в приміщенні Вишгородської мерії відбулося Пленарне засідання міськради на чолі з мером міста Олексієм Момотом. У якості головного докладника в цій сесії брав участь Сергій Тимофєєв, який є начальником управління фізичної культури і спорту КОДА. Він запропонував до розгляду важливі питання та плвани: будівництво сучасної бази із зимових видів спорту в рамках виконання Київської обласної програми розвитку фізичної культури і спорту «Київщина спортивна» на 2017-2020 роки.

Місцина для будування об’єкту обрана: база буде на Вишгорі, поряд з базою «Колос» по вулиці Ватутіна. Інфраструктура склададиметься зі спеціального гірського схилу для  занять бординг-кросом, скі-кросом та фристайлом, багатофункціонального залу для кросфіту та інших видів спорту. Також будуть обладнані сучасні роздягальні з душовими приміщеннями. База буде утримуватися Київським обласним закладом «Центр олімпійської підготовки».

– Це важливий спортивний об’єкт для розвитку спортивної інфраструктури та зимових олімпійських видів спорту як Київської області зокрема, так і всієї України в цілому, – пояснив присутнім депутатам та представникам громадських організації Сергій Тимофєєв. – Наші спортсмени матимуть змогу тренуватися на цій базі, на своїй власній базі, а не виїжджати в пошуках гідних умов за кордон. Завдяки спортивному об’єкту буде створено нові робочі місця, що в свою чергу стане одним з поштовхів для розвитку економіки в регіоні. Спортивний об’єкт відповідатиме стандартам, що дасть можливість для проведення офіційних змагань.

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також