З особливими дітьми Васильківщини працюватимуть собаки-терапевти

Представники Центру «Розумний товариш» та некомерційної організації «Дерех ле Ацлаха» з Ізраїля надають послуги собак-терапевтів для роботи з особливими дітьми Васильківщини.

Про це повідомив на своїй сторінці у соціальній мережі голова Васильківської районної державної адміністрації Владислав Одинець. Це так звана каністерапія. Терапевтом може стати будь-який собака, незалежно від породи. В даній роботі важить насамперед темперамент – аби пес був лагідним, соціальним, терплячим до зовнішніх подразників (адже діти, з котрими доводиться працювати, можуть часом незумисне завдати болю, смикнувши за хвоста або носа). Після спеціального навчання, собака проходить тести, які визначають, чи може він працювати в цій галузі.

Очільник району також написав, що 23 жовтня відбулось засідання конкурсної комісії для обрання директора “Інклюзивно – ресурсного центру Васильківщини”, що знаходиться в будівлі  Путрівського навчально-виховного комплексу. Комісія в складі 5-ти чоловік одностайно проголосувала за кандидатуру Юлії Любченко, яка перебувала на посаді в.о. директора ІРЦ Васильківщини з моменту відкриття центру та здобутки і досягнення якої є очевидними.

Зараз на обліку в Васильківському районі перебуває 253 дитини з особливими освітніми потребами. За рекомендаціями ІРЦ Васильківщини 39 дітей навчаються на інклюзивній формі навчання в школах та 3 дітей в ДНЗ району, а 21 дитина отримує корекційну допомогу в ІРЦ.

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також