Як пройшов BeyBlade-2019 на Київщині?

В місті Ірпінь (Київська область) 21 квітня відбувся дитячий турнір BeyBlade-2019.

Про це повідомляє офіційний сайт Ірпінської міської ради. Турнір BeyBlade – це гарна нагода відволікти дітей від гаджетів, провести день на свіжому повітрі, познайомитися з однолітками, які захоплені блейдом.

У вересні минулого року в Ірпені відбувся перший великий дитячий турнір BeyBlade-2018. Тоді Ірпінь зібрав 500 учасників з усієї Київської області. Цього року турнір охопив ще два міста – Боярку та Вишневе. У турнірі взяли участь понад 1500 юних гравців.

Організаторами турніру BeyBlade-2019 другий рік поспіль виступають Володимир Карплюк і громадська організація «Нові обличчя Київщини» разом з інформаційним ресурсом Irpin Kids.

«Я пам’ятаю, як десь 35 років тому грався у приблизно таку саму гру, але вона тоді називалася дзиґа. Як кажуть, нове – це добре забуте старе, – розповів Володимир Карплюк. – Ця іграшка подобається нам та нашій громадській організації тим, що вона витягла, хоч частково, наших дітей з планшетів і телефонів. Ця гра – це гра «очі в очі», як колись була в нашому дитинстві. Тому бажаю дітям більше таких розваг на вулиці з друзями, а не тільки зі скляними екранами. І бажаю, аби сьогодні кожен переміг по-своєму. Хай щастить!».


Раніше «Столичний регіон» повідомляв, що на Васильківщині відбувся дитячий турнір з міні-футболу.

 

 

 

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також