У Вишневому відремонтували жіночу консультацію та встановили сучасне обладнання

У Вишневому (Києво-Святошинський р-н, Київська обл.) повністю оновили жіночу консультацію, в якій обслуговується близько 22 тис. пацієнток.

Медичний заклад з новими кабінетами та обладнанням приймає наразі не тільки жителів Вишневого, а й прилеглих населених пунктів. Про оновлення ЖК розповіла на своїй голова Києво-Святошинської районної держадміністрації Мирослава Смирнова.

Відтепер тут є нові оглядові кабінети, кабінети лікарів-гінекологів, кабінет патології шийки матки, кабінет УЗД-діагностики, операційна, а також денний стаціонар. Для зручності лікарів і пацієнтів обладнали прохід, що з’єднує два приміщення. Протягом двох років велися роботи на цьому об’єкті. Спочатку провели капітальний ремонт першого корпусу жіночої консультації, який завершився у 2017 році, а вже у 2018 році закінчили ремонт другого корпусу.

У жіночу консультацію можуть звертатися не тільки жінки з Вишневого, а й з навколишніх населених пунктів: Софіївської та Петропавлівської Борщагівки, Святопетровського, Крюківщини, а також села Гатне.

Після ремонту тут встановили новий апарат ультразвукової діагностики, гінекологічні крісла з автоматичним управлінням, кольпоскоп з відеосистемою преміум-класу, яка дозволяє вчасно діагностувати захворювання статевих органів у жінок, електрокоагулятор для видалення уражених хворобою тканин, кардіомонітор для контролю за станом плоду, а також автоклав для стерилізації інструментів.


Раніше «Столичний регіон» писав про кабінети для хворих на діабет, які вже працюють у столиці.

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також