У столиці пройшов турнір з шахів «Кубок Союзу вірмен України»

В змаганнях взяли участь 36 юних шахістів (від 5 до 14 років), які виступають у складі 6 команд

Згідно з повідомленням прес-служби Союзу вірмен України, всі бажаючі приєднатися до шахової групи Союзу вірмен України можуть звернутися за консультацією в офіс САУ.

«Подібні турніри – це відмінна платформа для спортсменів-початківців. Вони мають всі шанси спробувати свої сили не тільки в повсякденних іграх і заняттях, але й на турнірі з незнайомими суперниками. Так вони отримують безцінний новий досвід, який, безумовно, допоможе в майбутньому під час участі у великих дорослих чемпіонатах», – зазначив Георгій Казарян, голова шахової групи Союзу вірмен України.

За результатами турніру призові місця посіли команди «КПДЮ» (Київський Палац дітей та юнацтва), Союзу вірмен України і «КПДЮ 2». Переможців відзначили кубками Союзу вірмен України.

Союз вірмен України приділяє особливу увагу спорту і підтримці спортсменів України, відкриваючи різні спортивні секції. Також на різних спортивних заходах вручаються призи голови Спілки вірмен України Вілена Шатворяна. У спортивних секціях Союзу вірмен України тренуються діти різних національностей.

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також