У Києві зареєстровано дев’ять випадків тропічної малярії

У Києві зареєстровано 9 випадків тропічної малярії, що завезені з країн Африки. Про це повідомляє Київський міський лабораторний центр МОЗ України на своїй сторінці в Facebook.

Останній випадок зареєстрований 14 листопада у іноземця, який в жовтні-листопаді перебував в Республіці Бенін. Чоловік звернувся до лікарні, коли відчув слабкість, головний біль, температура тіла підвищилась до 38,5° С. Діагноз «тропічна малярія» був лаборатно підтверджений.

Протягом року ця небезпечна хвороба до нашої країни потрапляла також зі Сьєрра-Леоне, Екваторіальної Гвінеї, Танзанії, Камеруна, Південного Судана та Нігерії (в 3-х випадках).

«Всі випадки малярії підтверджені лабораторно. Місцевих випадків малярії, вторинних від завізних, летальних випадків не зареєстровано», – уточнили в центрі.

Малярія – гостре інфекційне захворювання, яке характеризується періодичними підйомами температури тіла, збільшенням печінки, селезінки, анемією та може призвести до смерті людини. Малярія розповсюджена в країнах з тропічним кліматом. Передається від хворої до здорової людини через укуси малярійних комарів.

Фото: 24tv.ua

Раніше «Столичний регіон» повідомляв про те, чи є ризик епідемії грипу в Києві.

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також