У Києво-Святошинському районі відкрили новий спортмайданчик

Дитячий ігровий плацик, міні-футбольне поле зі штучним покриттям та майданчик з вуличними  тренажерами відкрили у селі Шевченкове Білгородської сільської ради Києво-Святошинського району Київщини.

Спортивний майданчик побудовано за обласною програмою «Київщина спортивна». Символічну стрічку розрізали ти, для кого власне і відкривається новий об’єкт – юними мешканцями регіону. Так футболісти ФК «Білгород Сіті» з величним задоволенням наввипередки розрізали стрічку на клаптики та брали їх собі на згадку. Також малеча отримала футбольні м’ячі та різні відзнаки як визнання власних здобутків.

В останні роки село всебічно розвивається у спортивному плані. Всі жителі Шевченкового та Білогородки мають можливість спостерігати, як розростається спортивна інфраструктура. З’являються нові майданчики, футбольні поля, відкриваються спортивні секції. І це приносить свої пледи. Місцевих спортсменів знають не лише в області, а і в Україні та поза її межами. Учасники секції гирьового спорту, таеквондо,  та боксу є постійними переможцями всеукраїнських змагань. Футболісти є активними учасниками чемпіонатів, демонструючи чудові результати. Так, ФК «Білгород Сіті» став переможцем цьогорічного міжнародного турніру Fragaria Cup.

 

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також