У Києві може з’явитися траса для біатлону

Всього на цей проект планують витратити 3,3 мільярда гривень

У Голосіївському районі столиці мають намір звести сучасну лижеролерну трасу для біатлону КДЮСШ № 15. Про це повідомляє сайт Київської міської ради.

Вже відомо, де розташується траса: її фактичною адресою у столиці стане вул. Ягідна, 2. Відповідне рішення було прийнято в рамках узгодженої міської цільової програми під назвою «Молодь і спорт столиці», що має плани розвитку на 2019-2021 роки.

Також програма передбачає й будівництво нового багатофункціонального комплексу, що включатиме у себе льодову арену та басейн для плавання та стрибків у воду. Є у планах і реконструкція діючих об’єктів, що вже давно потребують ремонту. Під неї підпадають стадіони «Старт» та «Русанівець», легкоатлетичний манеж, що на вулиці Тичини, 18, а також стадіон у Дарницькому районі на вул. Алма-Атинській, 60.

Йде мова й про те, що у рамках цієї узгодженої цільової програми обов’язково будуть створені умови для реабілітації, занять фізкультурою та спортом для учасників бойових дій, інвалідів та представників соціально-незахищених верств населення.

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також