У День Незалежності Київ прийматиме вітрильну регату

 

24 серпня 2018 року в День Незалежності України в Києві відбудеться одна з наймасштабніших подій в світі українського вітрильного спорту – Відкрита київська регата Kyiv Yacht Race

Kyiv Yacht Race – це спільний проект Київської Федерації вітрильного спорту та агентства маркетингових комунікацій SAME & Friends.

Урочисте відкриття регати відбудеться в акваторії річки Дніпро в районі Київського річкового вокзалу, причал №6. У змаганні візьмуть участь близько 60 крейсерсько-гоночних яхт з екіпажем від 4 до 6 осіб на кожному судні. Дистанція регати – від Гаванського до Пішохідного моста. Змагання буде складатися з серії коротких гонок, що додасть йому особливу видовищність і драйв.

Беруть участь в регаті як професійні спортсмени, так і аматори з усієї України. За дотриманням правил вітрильних змагань буде стежити суддя національної категорії. Переможці гонки будуть нагороджені цінними призами від спонсорів і партнерів регати.

– Регата на День незалежності в Києві проводиться вже понад 15 років. Ми хочемо популяризувати вітрильний спорт в Україні та вивести його на високий рівень. Київ асоціюється з оспіваної класиками річкою Дніпро. Своєю величчю місто у багато чим зобов’язаний красі річки. А цю красу підкреслює вітрильна регата – поєднання сили і легкості, приборкання могутньої стихії – води. Запрошуємо всіх киян і гостей столиці отримати естетичне задоволення від перегляду регати на Поштовій площі 24 серпня 2018 року. Старт змагань о 12:00. В цьому році ми плануємо включити в змагання також категорії олімпійського класу: Лазер і 470. На них, до речі, ходять і юні спортсмени, – повідомила керівник івент-департаменту і асоціативний партнер агентства маркетингових комунікацій SAME & Friends Олександра Карпенко.

Організатори планують зробити Відкриту київську регату Kyiv Yacht Race щорічною і запрошують до участі всіх бажаючих.

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також