У Білій Церкві пройшов Кубок України з триатлону

 

Триатлоністи змагались у форматі дистанції «спринт» (0,75 км плавання / 20.0 км велосипедна гонка / 5.0 км біг).

У ході заходу за дорученням міського голови Геннадія Дикого із привітальним словом виступив його радник Микола Антонюк: «Я вітаю всіх вас із традиційною для нашого міста подією. Бажаю всім досягати найвищих вершин і бути переможцями не тільки на спортивних трасах, а й в житті. Наснаги вам і чекаємо вас наступного року!».

У змаганнях взяли участь близько 250 спортсменів у категорії «Любителі» і близько 70 спортсменів у категорії «Еліт», серед яких були як чоловіки, так і жінки зі всієї України, а також із найближчого зарубіжжя. Такі змагання проводяться вже вп’яте у Білій Церкві, і з кожним роком кількість учасників збільшується.

Учасників нагороджували дипломами та медалями радник міського голови Микола Антонюк, віце-президент федерації триатлону України Сергій Лисов, начальник управління з питань молоді та спорту міської ради Катерина Литвиненко, президент СК «Арсенал» та головний меценат змагань Юрій Горобець. Переможці змагань отримали грошові подарунки.

Захід відбувся за підтримки Міністерства молоді та спорту України, управління з питань молоді та спорту Білоцерківської міської ради, федерації триатлону України та Білоцерківського СК «Арсенал».

 

 

 

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також