Третю в Україні родинну кімнату відкрили в лікарні «ОХМАТДИТ»

Її спільно з українською стороною обладнав Фонд «Будинок Рональда МакДональда»

Подібні кімнати є у Львові і Вінниці. Основну частину коштів на обладнання таких приміщень зібрали в рамках благодійної акції «Долоньки щастя в McDonald’s». Відвідувачі мережі популярних закладів громадського харчування пожертвували 3,8 мільйона гривень.

За словами виконуючої обов’язки міністра охорони здоров’я України Уляни Супрун, сімейна кімната – це комфортне місце в лікарні, де родичі маленьких пацієнтів можуть відпочити і провести час з дитиною.

Сімейна кімната знаходиться в відділенні неонатології на першому поверсі будівлі. Її площа – 60 квадратних метрів. Зона відпочинку складається з 3 приміщень, кухні та санвузла. У двох кімнатах є великі м’які крісла, де батьки можуть посидіти зі своїм малюком і почитати книгу. У кімнаті поменше мами і тата можуть на деякий час створити затишну атмосферу дому та поспілкуватися з дитиною наодинці.

У невеликій кухоньці є все необхідне, щоб рідні могли приготувати собі поїсти або пообідати разом з маленьким пацієнтом. Є серед приміщень особлива кімната, яку медики називають «молочна». Тут мами новонароджених дітей можуть в комфортних умовах зцідити молоко або у відокремленій атмосфері погодувати свого малюка.

Медики стверджують, що такі умови допоможуть батькам трохи відпочити і з відновленими силами допомагати малюкові боротися з хворобою. Адже якщо дитина бачить рідних в гарному настрої, то і одужує швидше.

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також