Святошинський район створює Шкільну лігу по олімпійського виду спорту

У школах Святошинського району в освітню програму з фізичної культури буде включений варіативний модуль «бадмінтон», а в перспективі буде створена районна Шкільна ліга бадмінтону

Про це повідомили в прес-службі Святошинської районної в Києві держадміністрації. Як повідомляється, це стало можливим в результаті домовленості між Святошинською районною державною адміністрацією та Федерацією бадмінтону України. Відповідний меморандум про співпрацю 30 листопада підписали голова Святошинської РДА Володимир Каретка і віце-президент ФБУ Василь Продан.

«На сьогоднішній день ми маємо велику зацікавленість з боку керівників навчальних закладів та викладачів по введенню викладання бадмінтону на уроках фізичної культури. Уже в 40% шкіл району були проведені майстер-класи з бадмінтону та замовлення від вчителів продовжують надходити», – заявив під час зустрічі глава Святошинського району.

Зі свого боку віце-президент Федерації бадмінтону України Василь Продан високо оцінив зацікавленість у впровадженні нового олімпійського виду спорту в школах Святошинського району.

Також під час зустрічі генеральний секретар Федерації Артем Стасюк зазначив, що федерація готова розпочати співпрацю з дитячими юнацькими спортивними школами, розташованими в Святошинському районі для підготовки професійних спортсменів.

Сторони домовилися про те, що протягом року варіативний модуль «бадмінтон» для учнів 5-9 класів, який розрахований на п’ять років, буде включений в освітню програму в 18 з 46 закладів загальної середньої освіти району.

Матеріально-технічне та методологічне забезпечення освітнього процесу, проведення консультацій, тренінгів, відкритих уроків для викладачів фізичної культури та учнів візьме на себе Федерація бадмінтону України. Відзначається, що протягом листопада представники ФБУ вже провели майстер-клас для викладачів фізичного виховання Святошинського району та відкриті уроки в 18 школах.

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також