В Інституті ім. Амосова шахраювали з кардіостимуляторами

Поліція відкрила кримінальне провадження з приводу фінансових порушень в Національному інституті серцево-судинної хірургії

Провадження відкрито слідчим відділом Солом’янського управління поліції в місті Києві, стаття промовиста – зловживання службовим становищем.

Наразі мова йде про результати проведенної у Інституті державної ревізії. Вона охопила період 2013-2018 років та мала на меті передивитися доцільність використання бюджетних коштів. Відомо, що цей медичний заклад брав участь у програмі, що працювала згідно нового механізму фінансування медичної допомоги в науково-дослідних установах НАМН України.

Аудитори після завершення перевірки відзначили системне порушення договору про медичне обслуговування населення між Національною академією та Інститутом. Зокрема, віднайшлися ліки на суму 28,7 мільйонів гривен, які Інститут Амосова придбав, але не використав в рамках програми.

Також було викрито факт, що пацієнти самостійно закупили 48 кардіостимуляторів на 3,3 мільйона гривень. Чомусь Інститут ім. Амосова не повідомив про це академії.

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також