До Дня боротьби з діабетом можна безкоштовно пройти обстеження

З 14 по 16 листопада 2018 року в КНП «Консультативно-діагностичний центр» Святошинського району відбудеться інформаційно-профілактична акція, присвячена Всесвітньому дню боротьби з діабетом

Про це стало відомо з повідомлення прес-служби Святошинської райдержадміністрації (РДА). Як повідомляється, всі бажаючі матимуть можливість прийти до центру та отримати консультацію лікарів. Ендокринологи, офтальмологи, хірурги та інші профільні фахівці консультуватимуть з приводу цукрового діабету та його ускладнень.

Також в установі буде проводитися вимір артеріального тиску і визначення цукру крові, інструментальні методи дослідження (електрокардіографія, ультразвукове дослідження). Такі процедури та маніпуляції робитимуть за призначенням лікаря.

Прес-служба Святошинської РДА також нагадала, що на базі філії №1 КНП «Консультативно-діагностичний центр» (вул. Чорнобильська, 5/7, каб.108) працює Школа для навчання хворих на цукровий діабет. Навчання проводять лікар і медична сестра (по середах з 8:00 до 12:00).

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також