Пляж «Веселка» отримав міжнародну нагороду «Блакитний прапор»

 

Незалежне міжнародне журі оцінює якість води, безпеку і комфорт на пляжі, екологічний менеджмент, заходи екологічного освіти, рівень рекреаційного сервісу тощо

На пляжі «Веселка» в Дніпровському районі столиці за участю мешканців житлового масиву Микільська Слобідка урочисто підняли міжнародну екологічну нагороду «Блакитний прапор» за відповідність критеріям програми Blue Flag.

Киевский пляж «Веселка» открыт после масштабного обновления

Як повідомляється на сайті КП «Плесо», незалежне міжнародне журі оцінює якість води, безпеку і комфорт на пляжі, екологічний менеджмент, заходи екологічного освіти, рівень рекреаційного сервісу тощо. Даний екологічний сертифікат видається на один сезон.

Киевский пляж «Веселка» открыт после масштабного обновления
Рекреаційні зони у води є двох типів: з можливістю купання (офіційні паспортизовані пляжі) і без можливості купання (місця відпочинку біля води).

До перших пред’являються більш суворі вимоги:

  • необхідність щорічної перевірки дна для пошуку і вилучення травмонебезпечних предметів;
  • чистота піску і якість води (проводиться постійний моніторинг та інформування населення про поточний (не) відповідність води санітарним вимогам);
  • наявність рятувальних постів та медпункту, душових і джерел питної води, громадських туалетів і кабінок для переодягання, іншої пляжної інфраструктури.
Киевский пляж «Веселка» открыт после масштабного обновления
У той же час місця без купання підходять для сонячних ванн і спортивного дозвілля у води. Купання на таких локаціях не рекомендується з тих чи інших причин – скиди в воду забруднюючих речовин поблизу, небезпечний рельєф дна, технічне (а не рекреаційне) призначення водойми (як правило, це штучні озера, заповнені підземними водами, кар’єри, з яких раніше намивали пісок при будівництві житлових масивів) та ін.
Киевский пляж «Веселка» открыт после масштабного обновления

Протягом минулих років «Веселка» була саме зоною відпочинку без купання. У 2018 році цю локацію обладнали так, щоб вона відповідала не тільки критеріями пляжного простору, а й міжнародним стандартам.

https://youtu.be/J88h9meNSvw

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також