Під час грози не купатися: лайфгарди пляжного патруля попереджають

 

Лайфгарди Пляжного патруля радять не купатися у водоймах під час грози

Також категорично не рекомендується знаходитися на пляжі, тим більше під парасольками, які створюють додаткову загрозу потрапляння блискавки.

Сьогодні спекотна погода швидко змінюється дуже інтенсивними грозами, в зв’язку з чим лайфгарди пляжного патруля Києва рекомендують відвідувачам пляжів утриматися від купання і розваг в воді під час грозових злив і радять при наближенні грози покинути територію пляжу.

Як повідомляється на сторінці патруля в Facebook, вода – відмінний провідник струму. Під час плавання площу зіткнення тіла з цим провідником – максимальна (на відміну від ситуації, коли людина стоїть на березі). Удар блискавки в воду поширюється в радіусі 100 метрів. Потрапити в зону ураження – небезпечно для життя.

Також наголошується, що під час грози категорично не рекомендується знаходитися на пляжі, тим більше під парасольками, які створюють додаткову загрозу потрапляння блискавки. До того ж мокрий пісок теж є хорошим провідником струму.

За даними рятувальників, довжина блискавки може перевищувати 40 км, напруга – від 100 тис. Вольт, температура блискавки може досягати 30 000 °C, швидкість поширення розряду – близько 200 тис. км/с.

Також повідомляється, що лайфгарди чергують на офіційних муніципальних пляжах Києва навіть в дощову погоду, оскільки допомога відпочиваючим може знадобитися в будь-який момент. Однак на момент істотного погіршення погодних умов (сильна гроза, штормовий вітер) лайфгард залишає пост і йде в укриття.

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також