Обережно! У Києві зафіксовано перший випадок ботулізму!

 

З початком теплих місяців у Києві з’являється ботулізм

У столиці в нинішньому році 2 травня зафіксовано перший випадок захворювання на ботулізм. Про це повідомила прес-служба ГУ Госпродпотребслужби в Києві.

Як зазначили у відомстві, 2 травня в одну зі столичних лікарень звернувся 32-річний чоловік з ознаками захворювання на ботулізм. Сам пацієнт розповів лікарям, що ці ознаки з’явилися після вживання в’яленої риби, яка була куплена на одному зі стихійних ринків в Подільському районі Києва.

В управління поліції цього району було направлено звернення з метою перевірити місця, де не санкціоновано торгують в’яленою рибою та іншими товарами продуктового сегменту, щоб уникнути в подальшому повторення подібної ситуації.

Медики закликають киян та жителів Київщини пам’ятати про ризик захворіти на ботулізм. Риба та м’ясо повинні пройти теплову обробку, до домашніх консервів треба ставитися с обережністю та не вживати ті з них, які мають хоча б одну ознаку несвіжості. Також лікарі радять не давати таку їжу дітям, навіть якщо поряд дорослі ласують в’яленою рибою, що не викликає сумнівів.

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також