На Вишгородщині пройшов День бійця тероборони

У місті Вишгород (Київська область), на території військової частини Нацгвардії урочисто відзначили День бійця територіальної оборони.

Це свято відзначалось на Київщині вдруге. Рік тому воно було започатковано за ініціативою очільника КОДА Олександра Горгана.

Для святкування обрали першу суботу жовтня. Це свято присвячене кожному, хто вважає своїм громадянським обов’язком служіння народу України.

Проведення заходу сприяє максимальному залученню громадян, які приписані військовими комісаріатами до підрозділів сил територіальної оборони.

У рамках відзначення Дня бійця територіальної оборони у Київській області учасники заходу продемонстрували навички з вогневої, військово-медичної, інженерної та спортивної підготовки.

Також відбулися показові виступи дитячих та молодіжних організацій, які займаються військово-патріотичною підготовкою.

«Наш обов’язок показати агресору, що увесь народ, у випадку потреби, готовий піднятись і організовано, підготовлено чинити опір. Така ситуація можлива тільки за однієї умови – наявності боєздатного, підготовленого тилу. Тому сили територіальної оборони України – це фундамент обороноздатності нашої держави поряд з боєздатністю Збройних сил України, Національної гвардії України, спецпідрозділів усіх правоохоронних органів. Територіальна оборона – це наріжний камінь обороноздатності нашої держави», – підкреслив очільник Київщини.

 

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також